VÕIMEKAS KODUTEHNIKA TEEB KODUSE ELU MUGAVAKS

Juhul, kui muretsed kodutehnika meie poest, säästad aega ning raha. Meie internetikauplus on ostlemiseks parim koht. Laiast kodutehnika tootevalikust leiad soodsaima hinnaga kodumasinad!

SUURED NING VÄIKSEMAD KÜLMIKUD – IGALE PERELE SOBIV

 

Külmikud on müügil erisuguses mõõdus, selleks, et sobituda igasugusesse majapidamisse. Ostlejad, kes kasutavad külmkappi üksinda, muretsevad väiksemõõtmelisemad külmikud, mitmeliikmeliste perekondade korral on eelistatumad suured külmikud. Tillukesed külmikud säästavad ka voolu. Seda, kui suures koguses külmikud elektrit võtavad, näitab energia tarbimise klass. Kõigele lisaks on külmikute valikus sügavkülmutiga ning sügavkülmutita külmikud. Valida saab sobiva värvitooniga, külmutusvõimsusega ja materjaliga külmikud. Meie internetipoes on saadaval külmikud tuntud kaubamärkidelt nagu Electrolux, Bosch, Samsung jne.

 

MAJAPIDAMISES KINDLUSTAVAD KORRA TOLMUIMEJAD

 

Väikese kodutehnika sortimendis on esindatud tolmuimejad parimatelt firmadelt.

Tolmuimejad eristuvad tüübi alusel – kuivpuhatustolmuimejad, varstolmuimejad, robottolmuimejad, veega tolmuimejad. Kiire elu korral on täiuslikud tolmuimejad käsi- ja robottolmuimejad. Puhtust eriti austavale perenaisele on täitsa ideaalsed pesuriga tolmuimejad. Turul on erisuguse tolmu koguva süsteemiga tolmuimejad – tolmukonteiner, kott,filter. Saadaval on teleskoopilise- ja kokkuklapitava toruga tolmuimejad. Millevõrra suuremas koguses otsikuid komplektis on, seda eriotstarbelisemad on tolmuimejad.

 

VIIMNE KUI ÜKS OSTLEJA LEIAB ENDA SOOVIDELE VASTAVAD KÕLARID

 

Et muusikat puhtalt kuulata, on vajalik osta kvaliteetsed kõlarid. Juhtmeteta kõlarid on ilma suurema vaevata paigutatavad ja ei paista silmale inetud. Puldiga reguleeritavad kõlarid on asendamatud, kui kõlarid asuvad eemal ja nendele ei pääse lähedale. Kliendid, kes eelistavad muusikat igal pool kuulata, peaksid valima väikeste mõõtmetega portatiivsed kõlarid. Selleks, et kõlarid saaks ühendada mõne teise elektroonikaseadmega, on mõnedel kõlaritel ka bluetooth. Kui tahad aga raadiouudistega informeeritud olla, siis hangi raadiolaineid edastavad kõlarid. Meie poest leiad kvaliteetsed Pioneer ja Alpine kõlarid.

 

VÄIKESTE MÕÕTMETEGA, SUUR JA KAPPIDESSE INTEGREERITAV KODUTEHNIKA

 

Meie internetipoe pisikese kodutehnika kategoorias on saadaval triikrauad, tolmuimejad, õmblemismasinad jne. Saadaval on kogu kodutehnika, missugust üks asjalik koduomanik vajab. Suurema kodutehnika sortimendist on võimalik leida külmikud, pesumasinad, elektripliidid jne. Suurte mõõtmetega kodutehnika alamkategooriaks on kappidesse integreerimiseks toodetud kodutehnika. Antud sortimenti oleme paigutanud elektripliidi plaate, mikrouune, nõudepesumasinaid. Meie rikkalikust poest soetad kodumasinad nii oma kööki kui ka vannituppa!

 

KODUMASINAD – PARIM HINNATASEME JA KVALITEEDI VAHEKORD

 

Hinnaklassi poolest on saadaval rahakotisõbralikumad ja oluliselt kallimad kodumasinad. Madalama hinnaklassi kodumasinad ei pruugi olla tulevikku silmas pidades just hea ost. Tuntud ja tunnustatud firmamärkide kodumasinad on tark ost. Kodumasinad nõutumatelt firmamärkidelt on reeglina ostjale sobivama garantiiga. Elektroonikaseadmed, nagu ka kodumasinad, eeldavad tingimata mõistlike tingimustega garantiid.

Meie mugavast internetipoest leiad heakvaliteedilised kodumasinad taskukohaste hindadega- https://www.1a.ee/kodutehnika/suur_kodutehnika