TÖÖRIISTAD, MIS TEEVAD PARANDUSTÖÖD MEELDIVAMAKS!

Kevade alguse puhul on rulad, droonid, tööriistad, aiavalgustid, aiamööbel ja ka basseinid sulanud hinnaga!

Meie e-kaupluses on müügiks tööriistad nii amatööridele kui ka professionaalidele. Meie tööriistad on tuntud tootjatelt nagu Bosch, DeWalt ja Bort.  Oleme kokku pannud kõik vajalikud tööriistad lihtsaks remondiks remondiks. Sellised tööriistad on nt akutrellid, kruvikeerajad, tikksaed ning paljugi veel.  Juhul, kui Sulle pole remonditööd nii tuttav teema, siis leiad vajaminevad tööriistad populaarsemate seast. Hea hinnaga tööriistad meie internetipoest!

 

ÕIGE AEG AIAMÖÖBEL JA AIAVALGUSTUS VÄLJA VAHETADA

Üle 100 mitmesuguse seadme rubriigis aiamööbel ja aiavalgustus. Mitmed aialauad ja aiadiivanid on aiamööbel, mis on praegu pakkumises kampaaniahinnaga.  Stiilne aiamööbel teeb kevadise grillipeo paju nauditavamaks. Korrusmaja rõdule või peenra kõrvale – sobiv aiamööbel igale maitsele. Ideede saamiseks vaata milline aiamööbel on kaupluses kõige populaarsem. Aiamööbel kauaaegsetelt tootjatelt nagu Garden4you ja Stram.

 

Lahe ja korralik aiavalgustus vaid meie internetikaupluses.  LED, Solaarlamp, Latern – vali valikust vajalik aiavalgustus. Pealegi on võimalik leida laterna kujuga aiavalgustus. Kui on soov valgustada rada, siis leia maasse asetatav aiavalgustus.  Aiavalgustus on algava kevadise ilma puhul eriti hea.  Soeta aiavalgustus elektroonilist omaduste või värvuse järgi.  Vaata ja avasta koduaeda uhke aiavalgustus ning tee pimedad ööd valgemaks.

 

RULAD KÕIGILE PERELIIKMETELE – LAHE ÜLESANNE

Rulad ja kevadilm on peaaegu nagu sukk ja saabas. Rulad ei ole sõitmiseks ainuüksi noortele.  Rulad saavad aidata arendada tasakaalu ja manööverdamist absoluutselt kõigil.  Erksates värvides rulad aitavad kevadel kiiremini saabuda. Kauba seas on ka imepisikesed rulad mis on ainult kuus sentimeetrit suured.

Erinevas suuruses ja erisuguse stiiliga rulad veel paar nädalat soodushinnaga- https://www.1a.ee/sport_ja_fitness/sport_puhkus_vabas_ohus/rulad

 

SEFFID DROONID – LAHEDAD KAADRID

Mitmesuguste omadustega droonid veebikaupluses. Droonid on harilikult juhitavad puldiga. Siiski on uhkemad droonid kaugjuhitavad nutitelefoni või tahvelarvutiga.  Nutiseadmega juhitavad droonid on paarituhandese meetri lendamisraadiusega. Vähem võimsad droonid lendavad harilikult alla kahesaja meetri. Võimsamad droonid saavad lennata täislaetud akuga vähemalt 20min. Droonid ainult kauaaegsetelt partneritelt!

 

BASSEINID AIAS ON KASVAV TREND EESTLASTE SEAS

Müügiks erinevat tüüpi ja mõõtu basseinid. Raamiga basseinid on harilikult mahukamad.  Sellised basseinid erinevad ka sügavuse poolest. Kummist basseinid on aga huvitavama välimusega.  Lastele suplemiseks basseinid on samuti karukujulised. Värvilised basseinid ka pisikestele suplejatele!

 

Vaid mõni päev veel rulad, tööriistad, aiavalgustid, aiamööbel, droonid ja basseinid soodsamad!