Tahvelarvutid väikeste ekraanidega

TahvelarvutidEelmisel korral me räägisime tahvelarvutidest, mis on eriti suurte ekraanidega, sellepärast just sedakorda vaadleme midagi uut, sedakorda me uurime lähemalt seda, millised on tahvelarvutid väikeste ekraanidega ja millised on nende erinevused, kui oleme saanud teada millised on tahvelarvutid suurte ekraanidega. Muidugi, et ka sedakorda me vaadleme just interneti kaupluse 1a.ee pakkumist.

Praegusel hetkel interneti kaupluses 1a.ee on üsna lai ning tähelepanu väärt. Kõige parem moment kindlasti võiks olla see, et sellised tahvelarvuti tuleb mitmesugustest firmadest, näiteks Asus, Samsung, Go Clever, Prestigio ja muudest firmadest. Sellepärast näiteks kui sul on mingi lemmik firma, siis sinu valik muutub palju kiiremaks. Samuti peab lisada seda, et nende hulgas on Go Clever tahvelarvutid ka. Nii kui me juba räägisime eelmistel kordadel – selliseid tahvelarvuteid kindlasti kiidaksid inimesed, kellele meeldib erilisi tavelarvuteid.

Muidugi, et on arusaadav, et tahvelarvutide väikeste ekraanidega hinnad on väiksem kui näiteks selliste tahvelarvutide hinnad, mis on suurematega ekraanidega. Hinnavahemik on tõesti tähelepanu väärt aga suurem tähelepanu peaks pöörata tehnilistele parameetridele.

Kuida me juba võiksime seda kujutleda ette, siis tehnilised parameetrid, olgugi on kvaliteetsed, siiski ei ole nii kõrgeid, kui kallimates tahvelarvutide mudelites. Värvide resolutsioon on keskmiselt 800×480. Operatiivmälu suurused on tavalised ka – kõige sagedamini see on 512 MB suur, ning sisseehitatud mälud on 4 GB suured. Aga on ka nende hulgas on ka sellised tahvelarvutide mudelit, mis on isegi väga toreda parameetridega, näiteks operatiivmälu on 1 GB ja sisseehitatud mälu on 16 GB. Avastame seda, et peaaegu kõik oleneb hinnadest ja tahvelarvutide firmadest.

Sellepärast järelikult seega, võime kindlasti öelda,et vaatamata väikesele ekraanile, need siiski on tored tahvelarvutid, näiteks nende tööaeg on lihtsalt fantastiline – isegi 40 tundi. See tahvelarvuti tehniline parameeter, palju inimeste arvates on ju palju olulisem kui tahvelarvuti ekraani suurus.

Sellepärast ära muretse väikese ekraani pärast, pööra tähelepanu olulisematele parameetridele ning kindlasti tule ja vaata, missugune on interneti kaupluse 1a.ee lai tahvelarvutide pakkumus.