Parimad rattad igaks vajaduseks

kohvimasinad  1aRattaga  saate liigelda mugavalt ja kiiresti kohtades, kuhu autoga ligi ei saa. Sõitmine jalgrattaga tugevdab keha ja annab energiat. Jalgrattaga liigeldes saad vaadelda kohti, mida ei ole varem märganud. Vastupidav ratas vali siis, kui plaanid sõita valdavalt maastikul. Meie pakutavaid jalgrattaid kirjeldavad sõnad nagu ohutu, sportlik, kiire, jõuline. Kui aga soovid hoopis rattaga sõita maanteel, siis tuleks osta kaherattaline sõber, mis on kiire ja kerge.

Kohvimasinad, mis teevad maitsvat kohvi

Meie veebipoes on palju suurepäraseid kohvivalmistajaid, millega tehtud kohv maitseb nagu kohvikus. 1a.ee paljude müügipakkumiste hulgas on kohviaparaate, millega saate valmistada klassikalist musta kohvi, eriti lõhnarikast espressot või värske piimaga kaetud lattet.  Teil on võimalus valida suurejõuliste ja säästlike kohvimasinate vahel. Samuti saate valida selliseid masinaid, mis täidavad korraga mitut  kohvitassi.

Uuri rohkem siit http://www.1a.ee/vaike_kodutehnika/kohvimasinad

Millist printerit mul on vaja?

Bürootehnika tähtsaim seade on kahtlemata printer. Töötamisviisilt on printereid üldjoontes kahte tüüpi: laserprinterid ja tindiprinterid. Värviline või mustvalge – laseriga töötav printer võib olla nii üks kui teine. Mustvalge laserprinter on odav ja ühe tooneriga saab harilikult mitu tuhat lehte välja trükkida.  Mõeldav on soetada endale ka värviline laserprinter. Värviline laseraparaat aga on enamasti päris hinnaline ja tasub end ära vaid siis, kui värviliste dokumentide hulk, mida prindid, on igakuiselt küllaldaselt suur. Kui prindid palju värvilist materjali, sobib sulle ehk tindiprinter. Kuid tindiprinteri tint on üpris kulukas. Tindiprinterit valides soovitame sellist mudelit, kus iga värvi tarvis on omaette värvikassett, sest siis on võimalik ühe värvi lõppemisel ümber vahetada otsa saanud tooneri.

Milline on hea lapsevanker?

E-poest 1a.ee avastate hea valiku lapsevankreid.  Pakume nii multifunktsionaalseid vanker-kärusid kui ka kergemaid jalutuskärusid. Mitme funktsiooniga vankrit saab kasutada lapse beebieast alates nii kaua, kui vanker on vajalik. Vankrit valides on kasulik mõelda oma elustiilile ja kodule – kas elate maal või linnas, kas korrusmajas või oma elamus. Uurige, missuguseid vankreid pakub meie veebipood 1a.ee.

Millised kõrvaklapid on head?

Armastad muusika kuulamist? Muretse enda vajadustele sobivad kõrvaklapid 1a.ee e-kauplusest. Kõige lihtsamad ja soodsamad kõrvaklapid on nööpklapid. Kui soovite veel puhtamat heli ja tahate, et klapid püsiksid kõrvas kindlalt, siis soovitame teile kõrvasiseseid kuulareid.