Parimad jalgrattad igaks tarbeks

jalgrattad 1aJalgrattaga  saate liikuda mugavalt ja kiiresti kohtades, kuhu autoga ligi ei saa. Rattasõit virgutab nii organismi kui vaimset tervist. Trehvad huvitavatesse paikadesse, kuhu pole enne sattunud. Kui soovid liikuda rasketel maastikuteedel, siis on sul vaja jalgratast, mis kannatab tugevaid koormusi. Meie müüdavaid jalgrattad kirjeldavad märksõnad nagu turvaline, sportlikkus, kiire, jõuline. Kui aga soovid meelsamini sõita suurtel teedel, siis tuleks muretseda ratas, mis on kiire ja kerge.

Uurige meie kohvimasinate valikut

1a.ee pakub väga erinevaid kohviaparaate, ka selliseid, millega saab valmistada erinevaid kohvisorte nagu serveeritakse parimates kohvikutes. Iga päev ühesugust kohvi juua on tüütu – ostke kohvimasin, mis teeb nii tavalist kohvi, espressot kui ka piimakohvi. Teil on võimalus valida võimsate ja säästlike kohvimasinate vahel. Leidub ka masinaid, mis suudavad täita mitu kohvitassi ühekorraga.

Milline printer osta?

Bürootehnika olulisim seade on kahtlemata printer. Tehnoloogiliselt on printereid üldjoontes kahte tüüpi: laserprinterid ja tindiprinterid. Laserprinterid jaotuvad omasoodu värvilisteks ja mustvalgeteks. Mustvalge laserprinteri tooner on suutlik printima mitu tuhat lehekülge, sellepärast on laseri valik soodne.  Võimalik on muretseda endale ka värviline laserprinter. Värviline laseraparaat aga on sageli päris hinnaline ja tasub end ära vaid siis, kui värvirikaste paberite kogus, mida prindid, on igakuiselt küllaldaselt mahukas. Soeta endale hoopistükkis tindiprinter, kui tahad nägusat ja värvirikast tulemit. Parim tindiprinteri valik on selline tindiprinter, millel on iga värvi jaoks omaette tooner, nii on kergem toonereid ümber vahetada.

Kvaliteetsed lastevankrid müügil veebipoes 1a.ee

Hea valik vankreid-kärusid on nüüd müügil ka 1a.ee veebipoes.  Pakume nii multifunktsionaalseid vankreid kui ka sportlikke jalutuskärusid. Suurte mitmefunktsiooniliste lastekärude positiivne omadus on see, et neid saab kasutada alates beebieast kuni väikelapseea lõpuni. Lapsevankrit soetades on kasulik mõelda oma elustiilile ja kodule – kas elate maal või linnas, kas korrusmajas või oma majas. Vaadake järgi, missuguseid kärusid pakub meie veebipood 1a.ee.

Millised kõrvaklapid mulle sobivad?

Armastad muusika kuulamist? Muretse enda jaoks parimad kõrvaklapid 1a.ee internetipoest. Nööpkõrvaklapid on kõige tavalisem ning säästlikum kõrvaklapi tüüp. Kui soovite veel parema heli ja tahate, et kõrvaklapid seisaksid kõrvas väga hästi, siis pakume teile kõrvasiseseid klappe.