OOTAD SUVE? MEIE KA!

Ole suve nautimiseks valmis enne teisi ja soeta meie kauplusest soodsalt mootorsaed, kompressorid, muruniidukid, basseinid, survepesurid!

MURUNIIDUKID, MIS TEEVAD ROHUGA IMEASJU

Valikus on 4 sorti muruniidukid.  Elektriga töötavad muruniidukid on ainult üks tüüpidest. Pealegi toodete seas on muruniidukid, mis toimivad kütusega. Kui tahaksid lisaks muru niitmisele ka trenni teha, siis mehhaanilised muruniidukid on Sinu jaoks! Ja mineva sajandi uudistoode on robot muruniidukid.  Tootekirjelduses on näha ka missugusest materjalist on muruniidukid tehtud.  Ära mõtle kaua, sest muruniidukid on praegu enimvaadatuim kaup!

 

BASSEINID AKTIIVSEKS SUVE ALGUSEKS

Basseinid on lahedad sest, et nad pakuvad huvi kõigile eranditult! Müügis olevad basseinid on tehtud vastupidavast ja kõvast materjalist. Titadele valmistatud basseinid on kummist ja vahvate joonistustega. Internetipoe tootevalikus on basseinid diameetriga kuni 10 meetrit. Suurima sügavusema basseinid on 130cm sügavad. Äkki on õige aeg soetada endale ja lastele basseinid?

 

KAUAKESTVAD MOOTORSAED OMA ALA PARIMATELT TOOTJATELT

Valikus on Hyundai, McCulloch, Stiga mootorsaed. Need on kõige paremad mootorsaed, mis saavad töö tehtud korralikult.  Tavapäraselt on suurema kaaluga mootorsaed ka võimsamad.  Valikuid annavad juurde mootorsaed erisuguse lati pikkusega.  Loe omaduste nimekirjast, mis lisafunktsioone mootorsaed omavad. Meie juures on mootorsaed, mis muudavad raske töö kergeks!

 

SURVEPESURID ON HEA OST KÕIGI JAOKS

 

Survepesurid vabastavad Sinu autopesulatest igaveseks! Meie veebikesskonnas on Fieldmann, Karcher ja teised tuntud tootjafirmadelt survepesurid.  Funktsioonide loetelu abiga on võimalik kiiremini mõista, milliseid funktsioone survepesurid teostavad. Sul on võimalus osta kõrgema klassi survepesurid, mille üheks funktsiooniks on vee soojendamine kuni 60’C. Konkreetsed survepesurid on vajalikud, kui vaja suurem mustus ära saada.  Rikkaliku varustusega suvepesurid – avasta ja tee oma valik!

 

KOMPRESSORID – SEADE, MILLEST OLED PUUDUST TUNDNUD

 

Kompressorid on abikäed, mis tulevad kasuks paljudes olukordades. Kõige suurem erinevus on selles, mille abil kompressorid oma tööd teevad.  Kui kompressorid on suur osa Sinu igapäeva tööülesannetest, siis müratase on tähtis faktor. Mõistagi meil on kompressorid eri suuruses.  Mõned kompressorid on majasuurused, kuid neid me ei müü müügis pole.

Kõrgema hinnaklassi kompressorid on toodetud igapäevaseks töötamiseks- https://www.1a.ee/kodu_aed_remont/tooriistad/kompressorid

 

Talvistelt hindadelt on jää maha sulanud. Suur soodusmüük on alanud – muruniidukid, basseinid, mootorsaed, survepesurid ja kompressorid ootavad Sind!