NETIPOOD, MILLEST SAAB SINU ASENDAMATU ABILINE!

a1a e-pood pakub tooteid kõiksugusele eelistusele. Sellele lisaks pole tarvis muretseda toodete klappimise tõttu. Absoluutselt kõik 1a.ee kaubad omavad kindlustust ja ebasobivusel tagasi saatmise võimalust!
PERSONAALNE ARVUTI VÕI HOOPIS SÜLEARVUTI?

Arvuti soetamisel tuleb lähtuda seadme sihtotstarbest. Esmalt mõtle selgeks, kus Sa seadet kasutama hakkad. Kontorisse on sobiv massiivne paikne arvuti. See on käepärane ja kasutajasõbralik. Seejuures tee kindlaks, kui suures mahus vajab Sinu arvuti mälu ning pildi kvaliteeti. Arvuti töötamiseks olulised arvuti seadmed võib iga ostja oma soovidele vastavalt valida. Tahtmisel saab komponente integreerida. Juhul, kui Sul on liikuv töö, siis osta sülearvuti. Sülearvuti kasuks paneb otsustama selle kasutajasõbralikkus. Kaasaegne sülearvuti kätkeb kõiki tööks olulisi võimalusi. Sülearvuti võimaldab CD mängimist ja esitluste läbiviimist. Sülearvuti ei pruugi olla tavalisest kehvem ka võimsuse osas. Välise mälu abil saab toodet ka võimekamaks teha. Koduse arvuti ning sülearvuti märkimisväärseim vahe on asjaolu, et üks on paikne ning laptop portatiivne. Kiika 1a.ee e-poodi sisse ning osta soovidest lähtuvalt laua- või siis sülearvuti!

MITMEKÜLGSETE LISAVÕIMALUSTEGA PRINTERID
Printerid lasevad teha peale printimise ka teisi toimetusi. Printerid on tarbitavad ühtlasi skaneerimiseks ja kopeerimiseks. Printerid on suuruselt oluliselt erinevad. Kodus tarbimiseks on sobilik väiksem seade. Ettevõtetes tarbitavad printerid on aga massiivsemad. Printerid erinevad üksteisest ka tootmisvõime ning printimiskiiruse poolest. Töö juurde osta printerid, millede suutlikkus on omasugustega võrreldes suurem. Koju, kus ei ole kiirus määrav, on hea madalama hinnaklassi seade. Sellisel juhul, kui juba printerid osta, siis parem lisafunktsioonidega. 1a internetikaupluses on lihtne paika panna soovid ja leida nendele vastav toode!

KÕRVAKLAPID MUUSIKASÕBRALE VÕI TÖÖ TEGEMISEKS
Kõrvaklapid on lihtsalt täiuslik meene! Kõrvaklapid on laialdase kasutusvaldkonnaga ja sobivad kõigile. Kõrvaklapid on teistsugused mõõtudelt ja kvaliteedilt. Argipäevaste tegevuste jaoks sobivad kergemad kõrvaklapid. Arvutiga töötamiseks on aga sobilikud veidi suuremad kõrvaklapid. Täiuslikumat taset nõudvateks tegevusteks tuleb võtta suurimad kõrvaklapid. Tihti on pisemad kõrvaklapid väiksema ja suuremamõõdulised täiuslikuma helikvaliteediga. Kaasajal ei pruugi kõrvaklapid ühenduda juhtme teel, vaid hoopis juhtmevabalt. 1a e-pood turustab klappe mitmekülgsele maitsemeelele!
KÜLMKAPID VÄIKESTELE JA SUURTELE PEREKONDADELE
Külmkapid on mõõtmetelt ning mahutavuselt isesugused. Osad külmkapid on tillukesed ja on ideaalsed individuaalsele kasutajale. Suuremate perekondade tarbeks on disainitud märkimisväärselt suure mahutavusega külmkapid. Peaaegu igasugused külmkapid sisaldavad sügavkülmutit. Sügavkülmutid võimaldavad hoiustada aga erinevaid hulkasid. Külmkapid eristuvad teisest samuti voolu tarbimise poolest. Sellest tulenevalt on külmkapid jaotatud erinevatesse energiatasemetesse. Lisad muudavad külmkapid kaasaegseteks. Lähiaja populaarseimad külmkapid sisaldavad näiteks jää generaatorit. Vaata siit rohkem infot!

1a.ee e-pood pakub kõike – külmkapid, printerid, kõrvaklapid või sülearvuti!