MITMEKÜLGSES VALIKUS MURUNIIDUKID PRAEGU HEA SOODUSHINNAGA

Saa suvehooajaks valmis enne teisi ja muretse meie kauplusest suvise hinnaga mootorsaed, kompressorid, muruniidukid, basseinid, survepesurid!

Muruniidukid on keerukad esemed ja kõige õigema valimine ei ole tavaliselt elementaarne. Elektriga töötavad muruniidukid on vaid üks tüüpidest. Pealegi tootevalikus on muruniidukid, mis sõidavad kütusega. Kui tahaksid lisaks rohu lühemaks saamisele samuti trenni teha, siis mehhaanilised muruniidukid on Sulle mõeldud! Tahad veelgi vähem vaeva näha? Soeta muruniidukid robotid! Erinevas suuruses muruniidukid – kahtlemata avastad enda hoovile kõige parema! Muruniidukid erinevad ka seadme massi poolest.

 

BASSEINID MUUDAVAD IGA AIA ÄGEDAMAKS

Basseinid on lahedad sellepärast, et need teevad kõigi tuju rõõmsaks! Lubame, et meilt soetatud basseinid on Teil veel pikalt! Väikelastele mõeldud basseinid pole nii sügavad.  Emadele ja isadele mõeldud basseinid mahutavad peaaegu 60 000 liitrit vett. Kõige sügavamad basseinid on 130cm sügavad. Lisaks on pakkumises ka filtriga basseinid.

 

KAUAKESTVAD MOOTORSAED OMA ALA PARIMATELT PARTNERITELT

Valikus on Fieldmann, Mtd, STIGA mootorsaed. Kui tahaksid, et Sinu seade kestaks pikalt ja teeks hästi oma tööd, siis mootorsaed meie kauplusest on õige valik. Tavaliselt on suurema massiga mootorsaed ka võimekamad.  Kuna mootorsaed on tänapäeval funktsioone juurde arenenud on valimine muutunud keerulisemaks. Loe kirjeldusest, mis omadusi mootorsaed omavad. Meie veebikeskkonnas on mootorsaed, mis teevad raske töö lihtsamaks!

 

SURVEPESURID ON HEA OST IGAÜHE JAOKS

 

Survepesurid lasevas Sinu ja Su perekonna vabaks autopesulatest igaveseks! Survepesurid on lisavalikute poolest väga erisugused – vaata tootekirjeldust! Funktsioonide nimekirja abiga on lihtsam aru saada, missuguseid funktsioone survepesurid täidavad. Tavalised survepesurid soojendavad vee kuni 40 kraadini. Mõned survepesurid teevad vee veelgi soojemaks. Survepesurid, mis panevad Su aknad ja auto läikima juba ootavad Sind!

 

KOMPRESSORID – IDEAALNE ABILINE KODUTÖÖDES

 

Kompressorid nagu ka teised elektriseadmed on väga erisugused.  Kompressorid ja kompressorite tarvikud otsi mugavalt otsingulahtri abil. Mõned kompressorid töötavad õli abil, teised aga õlivabalt. Samuti on kompressorid erinevates suurustes.  On kompressorid, mida kanda ühes käes, aga on ka suuremad mis sobivad pigem kohapeal töötamiseks.  Kallimad kompressorid on valmistatud igapäevaseks töötamiseks.

 

Külmadelt hindadelt on jää ära sulanud. Hooaja sooduskampaania on ametlikult – muruniidukid, basseinid, mootorsaed, survepesurid ja kompressorid ootavad Sind!