Mil viisil veedate oma vaba aega?

Jalgrattad

Olete aktiivse puhkuse harrastaja? Uurige e-poodi 1A.EE ja leiate oma vaba aja jaoks sobilikke tooteid.

Jalgrattad kõigile
Looduses ja mujal, kuhu sõiduautoga ei saa sõita, on hea liikuda hoopis rattaga. Rattaga sõitmine teeb paremaks keha ja annab vastupidavust. Jalgrattaga sõites näed kohti, mida ei ole kunagi varem märganud. Kvaliteetne ratas muretse siis, kui tahad sõita peamiselt maastikel. Meie pakutavaid rattaid iseloomustavad märksõnad nagu turvaline, sportlik, kiire, jõuline. Maanteematkade harrastajad peaksid valima kärme ja kergekaalulise jalgratta.
Kvaliteetsed ja parimad rulluisud meilt!
Rulluisutamine sobib kogu perele ja on vahva spordiala. Kvaliteetseid rulluiske pead ostma vaid korra. Rulluiskude soetamine on rahapaigutus ka tervisesse – rulluisutamisel saate nautida värsket õhku ja samal ajal treenite ihu.
Rulluiskude valik on lai, erinevad disainid, laagrid ja rattad. Valige oma soovidele sobivad rulluisud, selleks võrrelge ja uurige infot erinevate mudelite kohta.
Harrastusrulluisud sobivad nii kogemusteta uisutajale kui juba veidi edasijõudnule – treeninguks ja esimesteks võistlustekski. Pikkade maade sõitmiseks ja edasijõudnutele võistlemiseks ning treenimiseks sobivad treeninguisud.
Kvaliteetsed telgid
Vastupidav ja kõrge kvaliteediga telk on küll kallis, aga tasub end ära. Praegusel ajal müüakse telke, mida on lihtne üles seada ja mis on kena väljanägemisega. Pakume palju telke ja leiate nende seast oma puhkusele kindlasti sobiva. Kui plaanite tulevikus teha rohkem matku, siis parim nõuanne on: valige kvaliteetne telk, mis teenib teid väga kaua.
Mida tuleks telgi soetamisel põhjalikult läbi mõelda? Kuidas teha kindlaks, millist ööbimisabilist te täpselt vajate? Mõelge läbi mitu on tavaliselt telkijaid – kas üks, kaks või hoopis arvukam seltskond. Telgi suurust ja kaalu peab hoolega vaagima, kuna matkavarustus peab võimalikult kerge olema.
Kodune puhkus põnevate lauamängudega
Lauamängude mängimine on muutunud üha populaarsemaks – see on väga mõnus lõõgastus pere ja sõprade seltsis. Lauamängud pole mitte ainult huvitavad, vaid ka ergutavad ja entusiasmi tekitavad. Uurige lauamänge ja mängulaudasid e-poes 1A.EE, pakume klassikalisi mänge nagu male ja kabe, ja pokkerikomplekte.