MEIE VEEBIPOEST AVASTAB VAJAMINEVA IGAÜKS!

d1a e-pood pakub laia kaubavalikut. Meie kaupluses shoppamine ei põhjusta kliendile muresid. 1a.ee kaupadel on loobumisvõimalus ja parimad kindlustustingimused!

KÜLMKAPID VÄIKESTELE JA SUURTELE PEREDELE

Külmkapid on saadaval erisugustes mõõtudes ning erisuguse mahuga. Mõned külmkapid on pisikesed ja on perfektsed individuaalsele tarbijale. Suuremate leibkondade jaoks on toodetud väga suure mahuga külmkapid. Peaaegu kõik külmkapid omavad sügavkülmutit. Eripära avaldub aga sügavkülmuti mahtuvuses. Külmkapid tarbivad mitmesuguses koguses voolu. Selle põhjal on külmkapid jagatud mitmesugustesse energiaklassidesse. Lisavõimalused teevad külmkapid kaasaegseteks. Eriti uhked külmkapid võimaldavad jääd toota.

Uuri veel- http://www.1a.ee/kodutehnika/integreeritav_tehnika

PERSONAALNE ARVUTI VÕI SIIS SÜLEARVUTI?

Enne arvuti soetamist ajendu enda soovidest. Eelisjärjekorras asjaolust, kas Sa vajad arvutit isiklikuks tarbimiseks või tööalaseks kasutamiseks. Tööl kasutatav arvuti on tavaliselt personaalne arvuti. Nimetatud arvutil on mugav ühendatav klaviatuur ning massiivne kuvar. Enne ostmist mõtle välja, kui jõuline peaks Su arvuti olema. Arvuti riistvara, mis on olulised arvuti toimimiseks, komplekteerib seadme ostja. Toote võimsuse kasvatamiseks saab kompuutrit täiustada. Juhul, kui Sul on aktiivne amet, siis soeta sülearvuti. Sülearvuti heaks paneb otsustama toote kaal. Sülearvuti võimalused on lauaarvutiga põhimõtteliselt võrdväärsed. Sülearvuti loeb andmekandjaid, ühendub projektori või ka televiisoriga jpm. Sülearvuti jõudlus on lauaarvutiga samuti võrdne. Välimise mälupanga toel saab toodet ka võimekamaks teha. Valimisel koduse arvuti ning sülearvuti vahel saab otsustavaks elektroonikaseadme kasutuspiirkond. Et siis, keskendu enne arvuti leidmist enese eelistustele ja leia 1a.ee veebikauplusest laua- või siis sülearvuti!

ERINEVATE LISADEGA PRINTERID

Uue aja printerid ei oma ainult printimise ülesannet. Printerid on sealjuures skannerid ning kopeerimismasinad. Printerid on mõõtudelt silmnähtavalt erisugused. Koduseks tarbimiseks on kõlbulik väiksem printer. Ettevõtetes tarbitavad printerid on aga suuremamõõdulised. Printerid lahknevad teisest ühtlasi tõhususe ning printimiskiiruse poolest. Äriliseks kasutamiseks on sobivad printerid, missugused toodavad minutis kümneid hea kvaliteediga kirjutisi. Isiklikuks tarvitamiseks sobivad soodsama hinnaga seadmed, missuguste suutlikkus on väiksem. 1a.ee ettepanek on osta kindlasti printerid, milledel on ka muud võimalused. 1a veebikauplusest toote leidmine on eriti lihtsaks loodud!

KÕRVAKLAPID MUUSIKA NAUTIJALE KUI KA TÖÖTAMISEKS

Kõrvaklapid on lihtsalt perfektne meene! Kõrvaklapid on mitmesuguse otstarbega ja on sobilikud paljudele. Kõrvaklapid on saadaval erinevas mõõdus ja helikvaliteedis. Muusika nautimiseks või siis treenimiseks on sobilikud väikesed ning kerged kõrvasisesed kõrvaklapid. Arvutiga töötamiseks on aga sobilikud pisut massiivsemad kõrvaklapid. Paremat taset vajavateks töödeks tuleks võtta eriti suured kõrvaklapid. Tavaliselt on pisemad kõrvaklapid väiksema ning massiivsemad parema helikvaliteediga. Tänapäeval ei pruugi kõrvaklapid ühilduda juhtmega, vaid hoopis juhtmevabalt. 1a e-pood on toeks ühtlasi ka nõudlikumaile ostlejale!

1a.ee internetipood pakub peaaegu kõike – külmkapid, printerid, kõrvaklapid või sülearvuti!