Meeste jaoks loodud parfüümid ja naistele mõeldud parfüümid asuvad eraldi – lisateave siin.

agent provocateur

SUVI ON KOHAL JA HINNAD ON MADALAD

Laias valikus tõukerattad, parfüümid, lastevoodid ning vannid on algava suve popimad kaubad!

TÕUKERATTAD JA SUVEHOOAEG VÕIB ALATA

Tõukerattad lastele ja täiskasvanutele. Tootegrupis on üle saja toote, mis tähendab, et tõukerattad võib muretseda enda jaoks iga huviline.Laos olevad tõukerattad leiad mugavalt ühe kategooria juurest kasutades otsingu lahtrit. Kolmerattalised tõukerattad sobivad hästi kõige pisematele. Need tõukerattad on valikus kaubamärkidelt Mondo ja Puky. Need tõukerattad on mõeldud mudilastele teisest eluaastast. Filtri abiga võiksid valikusse jätta Sulle südamelähedased tõukerattad. Olukorras kus tootevalik on lai ning kõik tõukerattad on usaldusväärsed, mõistame, et valik saab olema keeruline. Jälgi, et tõukerattad oleks kaupluse kohapeal olemas.

PALJUDE LEMMIKUD PARFÜÜMID – NT AGENT PROVOCATEUR

Meeste jaoks loodud parfüümid ja naistele mõeldud parfüümid asuvad eraldi – lisateave siin. Naiste jaoks on parfüümid olnud üks oluline aksessuaar, eriti populaarne on meie poes viimasel ajal Agent Provocateur parfüüm. Sellepärast on kaupluses suurepärased parfüümid komplektina. Loomulikult meeste jaoks ei tohiks olla parfüümid vähem tähtsad, sellepärast on samuti nende jaoks tootevalik suur. Carolina Herrera, Nina Ricci, Agent Provocateur, Hugo Boss ja paljud muud parfüümid on internetikaupluse kohapeal olemas. Pealegi on paljud parfüümid meie e-poes odavama hinnaga kui teistes poodides!

ERINEVATE OMADUSTEGA LASTEVOODID

Saame garanteerida, et leiad kauaotsitud lastevoodi meie veebikaupluses. Populaarseimad lastevoodid on vastavalt ära märgitud. Poest leiad üle seitsmekümne kolme erineva puidust tehtud lastevoodi. Samuti leiad lastevoodid muudest materjalidest. Reguleeritava põhjaga lastevoodi on sobiv 0-3 aastastele lastele. Kapiga komplektis lastevoodid on ideaalne lahendus säästa ennast sobiva kummuti otsingutest. Alumise kastiga lastevoodi on mõistlik viis ruumikokkuhoiuks. Muidugi on tootevalikus ka huvitava kujundusega lastevoodid ka vanematele lastele. Äravõetavate pulkadega lastevoodid on kauemat aega kasutuses – mudilane saaks ise lastevoodi võre august voodist välja. Seda tüüpi lastevoodi on hea, kuna väheneb lapse kukkumisoht turnides. Sarnased lastevoodid annavad lapsele valike iseseisvalt teki alla pääseda. Kvaliteedikontrolli läbinud lastevoodid 2 aasta garantiiga. Suurepärase hinna eest ja kindel lastevoodi oota oma uut väikest peremeest!

KAUNI DISAINIGA VANNID

Kui oled just vannituba remontimas, siis suures assortimendis vannid on meil laos kohe olemas.  Vannide seast leiad Ravak, Roca ja Que Calor vannid. Kõige ostetumad on ristküliku kujuga vannid. Aga ka seda tüüpi vannid saavad üksteisest väga erineda. Loomulikult on toodete seas nurgaga vannid, mis on mõistlik valik igasse koju. Ümarad vannid näevad suurepärased välja suures vannitoas. Soovitud omadustega vannid leiad mugavalt ühes kategoorias.