Lego – see on asjalik ja mõnus tegevus Sinu lapsele!

Lego-indiana-jones 1a.eeihkad šopata mugavalt ja kiirelt?  Kas sa ihkad alati leida parimaid hindasid?  Siis vali 1a.ee e-pood! Meie lehel leiad palju head kaupa igale vanusele!

                 1a.ee veebikaupluses on valida rohkem kui 350 Lego komplekti vahel. Lego süvendab nii laste kui ka täiskasvanute loovust. Lego ehitusosadest on võimalik konstrueerida lõpmatult palju erisuguseid ehitisi, sest iga Lego komplekt on väga detailirohke.  Niisiis laseb Lego kõigil loominguliselt ehitada. Tihtipeale võib tunduda, et sellised tegevused on mõeldud ainult pisemate jaoks, aga meie toodete seast leiate Lego komplekte, mis äratavad huvi isegi vanavanemates.  Lego on kindlasti süvendav ning kaasahaarav ajaviide terve perekonna jaoks.

                 Meie e-poes on  rohkelt  mitmesuguseid lauamänge, mis  teevad aja igas seltskonnas  põnevaks ning lõbusaks. Lauamängude mängimine on praegusel ajal ainapopulaarsem komme koos aja veetmiseks.  Õpi kella tundma, seni tundmatuid sõnu ja fakte maailmast mängides harivaid lauamänge. Puslede valikust avastab iga ostja endale vastava raskusastmega ja arendava kogemuse.  Meie toodete seas leidub miskit sobivat igale maitsele! 1a.ee internetikauplus pakub enam kui 100 erinevat lauamängu.

                1a.ee veebipood pakub aktiivse puhkuse harrastajatele Temposh rulluiske. Rulluisutamine on tore ja tervislik viis trenni tegemiseks. Rulluisutamine on tervislik spordiala, mis sobib igale vanusele.   Rulluisutamisega on võimalik alustada ka hilisemas eas, sest rulluisutamine ei koorma liiaks palju oma liigeseid  Liikuvuse, tasakaalu ja koordinatsiooni parendamiseks on rulluisutamine suurepärane protsess. 1a.ee veebipood pakub kvaliteetseid Temposh rulluiske igale suurusele ja maitsele.  Turvalisus enne kõike – tootevalikus ka kaitsmed.

                Lisaks rulluiskudele on 1a.ee pakkumises jalgrattad.   Jalgratta kasutusvõimalused on erisugused – tervisesport, liiklemine, matkamine. Rattasõit on samuti sobilik isikutele liigesehädadega.  Jalgrattasõit toimub tihti värskes õhus ning paika sõitmiseks ei pea kaua otsima, sellepärast on see võrratu moodus oma tervise ja heaolu parendamiseks.   Kaupade seast on võimalik leida heakvaliteedilisi jalgrattaid linnas liiklemiseks, matkaks või lihtsalt treeninguks.  Meie pakkumises on rattaid sellistelt kaubamärkidelt nagu Bergamont, Kettler, Stucchi ning teistelt.

                Kui naudid olemist looduses ja õues on matkamine just sulle. 1a.ee e-pood müüb mitmesugust varustust matkale minemiseks nii jalgsi, jalgratta või autoga.  Pakkumises on kõik vajalik puhkuseks looduses – telgid, magamiskotid, veekindlad pakendid, GPS-id ning palju muud kasulikku.  Minnes matkale mitmeks päevaks või nädalaks, on tähtis, et sul oleks olemas korralik ning vastupidav telk.  1a.ee toodete seas on telke erinevas suuruses ja igas kaalus.  Telgi raskus on väga tähtis kui soovid matkata jalgsi või jalgrattaga.  Tutvu toodetega ja leia enda jaoks kõige parem kaup!