Lauaarvutid AMD Fusion protsessoridega

Comments Off on Lauaarvutid AMD Fusion protsessoridega

LauaarvutidInterneti kaupluses 1a.ee on väga lai pakkumus. Selle hulgas on ka sellised lauaarvutid mis on AMD Fusion protsessoridega. Muidugi, et iga lauaarvuti on eriline ning eriline on iga protsessoride mudel, aga sedakorda pöörame rohkem tähelepanu sellele, millised on just need lauaarvutide mudelid AMD Fusion protsessoridega, mis tulevad interneti kauplusest 1a.ee.

Kui räägime hindadest, siis näeme et hinnavahemik on väga väike ning mudelid on üsna sarnased, sellepärast hindade eest ei oleks väärt rääkida, aga kui vaatame lähemalt, siis näeme et siiski on väiksed erinevused ka.

Lauaarvutid AMD Fusion protsessoridega disainilises mõttes on väga sarnased teiste mudelitega. Erinevuseid me võime leida siis, kui vaatame lähemalt seda, millised on tehnilised parameetrid.

Näiteks esimene parameeter, millele me võiksime pöörata tähelepanu võiks olla operatiivmälu. Näeme, et on valik, sest on kaks operatiivmälude variantit. On sellised operatiivmälud, mis on 4 GB ja on sellised operatiivmälud, mis on 8 GB suured.

Teine parameeter, mis tavaliselt on tähtis on operatsioonsüsteem. Sellel juhul näeme seda, et kõige sagedamini see on kõige populaarsem ja paljude inimeste arvates kõige kvaliteetsem operatsioonsüsteem – Microsoft Windows, täpsemalt sellel juhul – Microsoft Windows 7 Professional. Siiski peaks pöörate teie tähelepanu ka sellele, et on selline lauaarvutide variant ka, kus see puudub.

Natuke vähem tähtis tehniline parameeter võiks olla kõvaketas. Sellel juhul lauaarvutid AMD Fusion protsessoridega on kõvakettadega, mis on 500 GB suured.

Ja viimane, aga mitte vähem olulisem asi on teada mille vajaduseks sa kavatsed seda lauaarvutit osta. Kui vaatame seda, millised on nende tehnilised parameetrid, siis kõkkuvõtteks tuleks öelda, et lauaarvutide pakkumus AMD Fusion protsessoridega interneti kaupluses 1a.ee on üsna universaalne. Tehnilised võimalused ning parameetid on sellised nagu paljudes mudelites. Kõvaketas on keskmiselt suur, aga näiteks operatsioonsüsteem on kõige kvaliteetsem arvutide maailmas juba palju aegade jooksul. Disainilises mõttes sellised lauaarvutid on üsna tavalised ka. Järelikult võime öelda et lauaarvuti AMD Fusion protsessoriga on hea variant igapäeva kasutamiseks.