Kuidas veedate oma puhkust?

Jalgrattad

Olete aktiivne puhkaja? Vaadake 1A.EE internetipoodi ja leiate oma vaba aja jaoks paslikuid tooteid.

http://www.1a.ee/turism_ja_puhkus/jalgrattad

Hea ratas ootab sind meie veebipoes
Loodusradadel ja mujal, kuhu sõiduautoga ei saa minna, on hea vändata hoopis jalgrattaga. Rattasõit virgutab nii organismi kui vaimset tervist. Rattaga liigeldes näed kohti, mida pole enne tähele pannud. Kui tahad sõita maastiku radadel, siis vajad jalgratast, mis talub tugevaid koormusi. Meie pakutavaid jalgrattaid kirjeldavad märksõnad nagu turvaline, sportlikkus, kiire, jõuline. Maanteesõidu poolehoidjad peaksid soetama kiire ja kergekaalulise maanteeratta.
Rulluisud kogu perele
Rulluisutamine sobib tervele perele ja on vahva sportlik ajaviide. Rulluiskude ostmine on tavaliselt ühekordne kulutus. Värskes õhus liigutamine parandab tervist ja annab jõudu.
Rulluiskude valik on muljetavaldav, erinevad kujundused, laagrid ja rattad. Vaatle rulluisumudeleid ning infot meie veebilehelt ja leiad kindlasti omale kõige paremad rulluisud.
Algajale ja kergemat sorti trenni jaoks on paslikud harrastusrulluisud. Treeninguisud on mõttekas osta siis, kui olete juba edasijõudnute klassis, teete pikki rulluisusõite ja võtate osa võistlustest.
Otsid ka telki?
Kvaliteetne telk teenib teid kaua. Praegusel ajal pakutakse kaubaks telke, mida on lihtne üles seada ja mis on kena väljanägemisega. Meil on suur tootevalik ja kindlasti leiate endale täpselt hea telgi just teie nõudmiste jaoks. Kui plaanite tulevikus teha mitmeid rännakuid, siis parim nõuanne on: valige heakvaliteediline telk, mis teenib teid aastaid.
Mida tuleks telgi soetamisel täpselt läbi mõelda? Kuidas aru saada, millist ööbimisabilist te täpselt vajate? Mõelge läbi mitu on tavaliselt telkijaid – kas üks, kaks või hoopistükkis suurem seltskond. Telgi suuruse ja raskuse üle aru pidamine on oluline, sest matkal on telk lisaraskus, mida peab kaasas vedama.
Rahulik puhkus pere seltsis lauamängudega
Lauamängude mängimine on muutunud üha sagedasemaks meelelahutuseks – see on väga mõnus ajaviide pere ja sõprade seltsis. Lisaks põnevusele pakuvad lauamängud ka vaimu värskendust. Uurige lauamänge ja mängulaudasid e-poes 1A.EE, pakume klassikalisi mänge nagu male ja kabe, ja pokkerikomplekte.