KUI VAJAD AIASPETSIALISTI ABI, SIIS VAATA BAKKERIT!

klājeniskās rozes bakker-holland.lvBakker on parim aiaspets Euroopas. Miljonid iluaednikud ostavad igal aastal aiakaupu just Bakkerist.  Bakker on rohkem kui 65 aastat saatnud postimüügiga lillesibulaid, taimeistikuid ja aiatarbeid kõikjale Euroopasse.   Meie professionaalid otsivad  klientide jaoks igal hooajal välja kvaliteetseimad kaubad!

 SIBULLILLED TASUB SOETADA BAKKERIST.

Lillesibulad istuta kas peenrasse või rõdukastidesse. Bakker annab oma hea kvaliteediga  lillesibulatele õitsemisgarantii. Suviste sibullillede ilusad õied loovad aias võõrapärase õhkkonna. Imetoreda vormi ja värvitooniga sibullillede õied pakuvad rõõmu kuni esimeste külmadeni. Need taimed ei vaja palju hoolt ning sobivad igasugustesse aedadesse. Kvaliteetsed lillesibulad saad Bakkerist.

Bakkeri tootevalikus on ka haruldasemate lillede sibulad. Harvaesinevate lillede valikust leiad kaunid värvid ja terved värvigammad ning ebatavalisema kujuga õisikud. Need mõjuvad nägusalt nii peenras kui ka pottides verandal või rõdukastides.

Bakker on valmis seadnud ka lillesibulate pakid, mis  on müügis soodushinnaga.

KASVATA KÖÖGIVILJAD, MAITSETAIMED JA LILLEÕIED ISE SEEMNETEST – SÄÄSTAD RAHA

Tahad lilli, juurvilju või ürte kasvatada? Seemned on selleks hea ja säästlik valik. Müüme vaid kvaliteetseid seemneid, et neist kasvanud viljad oleksid maitsvad ja lilleõied kaunid. Kas soovid säästa? Kasvata lilled ise seemnetest, see on lihtne! Kui soovid seemneid lihtsamalt külvata, siis kasuta seemnelintide abi. Kust tellida seemneid? Kõige kindlam on tellimus teha Bakkerist – pakume head kvaliteeti.

AIATARVIKUD – KAUNISTUSED, AIATÖÖRIISTAD, VALGUSTID AEDA

Aksessuaarid on Bakker spetsiaalselt välja valinud – need saadaolevatest parimad. Meil on pakkuda suur valik tippkvaliteediga kaunistusi aeda või rõdule ning otstarbekaid ja tugevaid tööriistu. Kindlasti sobiks Sinu aeda ka mõni kaunis valgusti, mis toimib päikeseenergia jõul. Tutvu kogu meie aiatarvete valikuga!

Kvaliteetsete tööriistadega töö lausa lendab! Bakkerist leiad hea hulga aiatööriistu, mida kasutades on lihtsalt rõõm aias toimetada. Pakume ainult korraliku kvaliteediga tööriistu, mis on vastupidavad pikka aega.