Jalgrattad lastele, noortele ja täiskasvanutele

jalgrattad 1aRattaga  saate liikuda mugavalt ja kiirelt kohtades, kuhu autoga ligi ei saa. Rattasõit parandab tervist ja annab füüsilist tugevust. Juhtud kohtadesse, kuhu pole enne sattunud. Kvaliteetne ratas soeta siis, kui plaanid rattaga sõita enamasti maastikul.

E-poes 1A.EE müüdavad jalgrattad on turvalised ja sportlikud. Kui aga ihkad meelsamini sõita maanteel, siis on mõttekas osta jalgratas, mis on kiire ja kerge.

Kohvimasinad, mis teevad parimat kohvi

Meie veebipoes on arvukalt häid kohvivalmistajaid, millega valmistatud kohv on sama hea nagu kohvikus. 1a.ee arvukate müügipakkumiste seas on kohviaparaate, millega saate valmistada musta kohvi, mõnusalt aroomikat espressot või värske piimaga kaetud lattet.  Kas ihkate võimekat kohviaparaati või pigem tagasihoidlikumat toodet? – 1a.ee poes on müügil mõlemad variandid. Samuti saate valida selliseid aparaate, mis täidavad ühekorraga mitu tassi.

Missugust printerit mul on vaja?

Kontoritehnika seadmete hulgas leidub kõige enam printereid. Tehniliselt on printereid üldjoontes kahte tüüpi: laserprinterid ja tindiprinterid. Värviline või mustvalge – laserprinter võib olla nii üks kui teine. Mustvalge laserprinter on odav ja ühe tooneriga saab tavaliselt mitu tuhat lehekülge välja trükkida.  Võib-olla vajad hoopis värvilist laserprinterit? Värvilised laserprinterid on hinnalised ja sobivad vaid siis, kui prindid suures koguses värvilisi dokumente. Kui soovid printida värviliselt, passib sulle ehk tindiprinter. Kuid tindiprinteri  tint on üsna kallis. Tindiprinterit ostes soovitame valida mudel, kus iga värvi tarvis on eraldi tooner, sest siis saad ühe värvi lõppemisel ümber vahetada lõppenud värvikasseti.

1a.ee veebikauplusest leiate nüüd ka lapsevankrid

Hea valik vankreid-kärusid on nüüd müügil ka internetipoes 1a.ee.  Pakume nii multifunktsionaalseid vankreid kui ka sportlikke jalutuskärusid. Suuremate universaalsete lastekärude positiivne omadus on see, et neid saab kasutada alates beebieast kuni väikelapseea lõpuni.  Enne, kui teete lõpliku otsuse, mõelge kindlasti, kus hakkate enamasti oma käru kasutama – kas linnas või maal ning kas on vaja vankrit üles tirida näiteks kõrgetest treppidest. Vaadake järgi, milliseid vankreid pakub meie veebipood 1a.ee.

Kust osta kõrvaklapid?

Naudi muusikat või tee telefonikõnesid, 1a.ee internetipoest leiad selleks sobivad kõrvaklapid. Nööpklapid on kõige lihtsam ning soodsam kõrvaklapi tüüp. Kui tahate veel puhtamat helikvaliteeti ja tahate, et kõrvaklapid püsiksid kõrvas kindlalt, siis pakume teile kõrvasiseseid kuulareid.