Jalgrattad kõigile

kohvimasinad 1aLoodusradadel ja mujal, kuhu autoga ei pääse, on otstarbekas vändata hoopis rattaga. Jalgrattasõit tugevdab tervist ja annab füüsilist tugevust. Rattaga liigeldes saad vaadelda paiku, mida pole enne silmanud. Kui soovid liikuda rasketel maastikuteedel, siis on sul vaja ratast, mis talub raskeid koormusi. 1A.EE internetipoes pakutavad rattad pakuvad vajalikku turvalisust ja sportlikud. Maanteesõidu harrastajad peaksid soetama kiire ja kergekaalulise velo.

Kohvimasinad, mis teevad parimat kohvi

Meie veebipoes on arvukalt häid kohvivalmistajaid, millega tehtud kohv sama hõrgutav nagu restoranis. E-poe 1a.ee arvukate toodete hulgas on kohvimasinaid, millega saab valmistada musta kohvi, mõnusalt aroomikat espressot või värske piimaga kaetud lattet.  Kliendil on võimalus valida suurejõuliste ja säästlike kohvimasinate vahel. Samuti on valikus kohvimasinaid, mis täidavad korraga mitu kohvitassi.

Kuidas soetada sobiv printer?

Bürootehnika olulisim esindaja on kindlasti printer. Tehnoloogiliselt jagunevad printerid keskeltläbi kahte tüüpi: laserprinterid ja tindiprinterid. Värviline või mustvalge – laseriga töötav printer võib olla nii üks kui teine. Soodsaim on soetada mustvalge laserprinter, sest selle tooner kestab mitu tuhat lehte.  Võimalus on muretseda endale ka värviline laserprinter. See aga on enamasti päris kallis ja tasub end ära vaid siis, kui värviliste dokumentide kogus, mida prindid, on igakuiselt küllaldaselt suur. Kui soovid printida värviliselt, sobib sulle ehk tindiprinter. Tindiprinterit ostes soovitame valida mudel, millel iga värvi tarvis on eraldi värvikassett, sest siis saad ühe värvuse otsasaamisel välja vahetada otsa saanud tooneri.

Lastekärud müügil ka veebikaupluses 1a.ee

Hea valik vankreid-kärusid on nüüd müügil ka 1a.ee veebipoes.  Kas vajate universaalset lapsevankrit või soovite kerget jalutusvankrit – meie veebipoes on olemas mõlemad mudelid. Universaalset vankrit saab kasutada lapse beebieast alates nii kaua, kui käru on veel vajalik. Lastevankrit muretsedes on kasulik mõelda oma elustiilile ja elukohale – kas elate maakohas või linnas, kas korrusmajas või oma elamus. Uurige, missuguseid lastekärusid pakub meie veebipood 1a.ee.

Väga lai valik kõrvaklappe 1a.ee veebipoes

Jumaldad muusika kuulamist? Muretse enda jaoks parimad kõrvaklapid 1a.ee e-kauplusest. Nööpkõrvaklapid on kõige lihtsam ning säästlikum kõrvaklapi sort. Kui tahate veel puhtamat heli ja tahate, et klapid püsiksid kõrvas väga hästi, siis pakume teile kõrvasiseseid klappe.