Ilmastikuoludele vastavad talverehvid tagavad ohutu liiklemise.

talverehvidALGAVAL HOOAJAL UUED VÄLJAKUTSED

 

Sel aastaajal otsi parimaid pakkumisi selliste toodete seast – arvutihiired, talverehvid, madratsid, monitorid, droonid, ilmajaamad, personaalarvutid.

PERSONAALARVUTID IGAÜHE JAOKS

 

Rubriigis personaalarvutid leiab enda jaoks sobiva sülearvuti iga soovija. Tootevalikus on personaalarvutid Intel, MSI ja Fujitsu ning teistelt kaubamärkidelt. Kiiremad personaalarvutid on operatiivmäluga kuni 32GB. Mängimiseks aga on kõige paremad Gigabyte personaalarvutid. Personaalarvutid on nii Windows, Linux kui ka DOS operatsioonisüsteemidega. Ära lase võimalusel kaduda osta soodsaima hinna eest personaalarvutid!

 

KORRALIKUD ILMAJAAMAD KOJU VÕI KONTORISSE

 

Valikus on ilmajaamad välisanduriga ja ilmajaamad siseanduriga. Mõned ilmajaamad on ilmaprognoosi funktsiooniga. Ilmajaamad prognoosivad ilma kuni  96 tundi. Mõlemat tüüpi ilmajaamad saavad täita ka hommikuse äratuse funktsiooni.  Ka kalendrit näitavad ilmajaamad on meil olemas!

?`=9+

UHKED DROONID IGALE VANUSELE

 

Mitmelt juhtivalt firmalt droonid ootavad uut omanikku meie e-poes. Enim ostetud droonid on brändilt Overmax. Kiiremad droonid lendavad kiirusega kuni 72 km/h.  Täiesti täis akuga droonid on võimelised lendama peaaegu pool tundi.  Droonid ja nende lisatarvikud vaata eraldi tootegruppidest. Osad droonid on GPS-navigatsiooniga, eriti need , mille tööraadius on üle mitme kilomeetri.

 

LED ja LCD MONITORID

 

Telli meie juurest monitorid ja viime kauba õigesse kohta kahe päevaga. Suurimad LED monitorid on üle neljakümne tolli. Nii LCD kui ka LED monitorid saavad olla nii läikiva kui ka mati ekraaniga. Enamus monitorid on sisseehitatud TV tuuneriga. Monitorid on erinevad ka reageerimisaja poolest, mis võib olla 1-14 sekundit.  Lisaks on üüratus tootevalikus monitorid igas hinnaklassis.

 

MUGAVAD MADRATSID TAGAVAD KVALITEETSE UNE

 

Rikkalikus värvivariatsioonis madratsid. Veebikeskkonnas on saadaval nii ühele kui ka mitmele inimesele mõeldud madratsid. Täispuhutavad madratsid on sobilikumad siseruumides kasutamiseks. Matkamiseks soovitaks tellida aga polüestri materjalist madratsid.  Ka veekogudes kasutamiseks on pakkuda lahedad madratsid. Need madratsid on vinüülist.

 

KVALITEETSED TALVEREHVID

 

Ilmastikuoludele vastavad talverehvid tagavad ohutu liiklemise. Erimõõtudes talverehvid vaid kõige parematelt kaubamärkidelt. Ning kokku on tootegrupis rehvid on nii suve- kui ka talverehvid.  Soovitame kasutada otsingu filtrit, et leida soovitud talverehvid.  Kui ei õnnestu ise leida, aitab meie online klienditugi õiged talverehvid leida. Ja mõistagi on meilt ostetud talverehvid parima hinnaga!

 

ERINEVAD ARVUTIHIIRED ÜHES KOHAS

 

Arvutimängude mängimiseks on väljatöötatud spetsiaalsed arvutihiired. Need arvutihiired on  kuni 24 nupuga.  Sülearvuti arvutihiired on sülearvutite jaotuses. Tavalised arvutihiired saavad olla juhtmeta – optilised ja laseriga.. Juhtmevabad arvutihiired saab ühendada personaalarvutiga kas USB või Bluetooth abiga. |Osad arvutihiired saab ühendada ka PS/2 juhtme abil. Uuri järele, mis tüüpi arvutihiired vastavad Sinu soovidele!