AKURATS – PARIM VALIK TELKIDE NING MUU LISAVARUSTUSE LAENUTAMISEKS

kokagridas8_bigAkurats on firma, mis peamiselt tegeleb telkide ning erinevate lisade rendile andmisega.  Meie usaldusväärsuses ei pea Sina kahtlema, sest Akurats on enda ala spetsialist alates aastast 2005.

TELKIDE LAENUTUS JUST SU MAITSELE

Ära maga maha – telkide laenutus parima hinnaga.  Akurats telkide laenutus oli edukas Lätis paar aastat enne jõudmist Eestisse. Kätte jõudnud on aeg, et telkide laenutus oleks juurdepääsetav samuti Eestis. Kas oled teadlik, et telkide laenutus Akurats ettevõttelt toimub aastaringselt? Väljas ei pea olema palav, et meie telkide laenutus rentimise teenuseid pakuks. Akurats tootevalikus on telgid, soojendid, valgustid ja muu lisavarustus. Mõistagi on lava rent Akurats osutavate teenuste hulgas.

AKURATS TELGID

Akurats firma telgid on kõige kvaliteetsemad turul. Arvestasime kõigiga, kes endale telke otsivad – ettevõtte telgid on mitmesugust suurust ning kuju. Messide puhul on kindlasti sobivaimad väikesed telgid. Suured telgid sobivad ka külmaga väljas seisma. Vali telgid ning nende lisad ise, teeme kõik võimaliku, et Sinu soovid täied viia! Telgid, mille abil Sinu üritus õnnestub alati – vali viivitamata!

SOOJENDID TEEVAD TELGI HUBASEMAKS

Talvisel perioodil telkide laenutus ning soojendid on üksteisest lahutamatud. Akurats lisade hulgas on heakvaliteedilised soojendid. Meie soojendid soojendavad gaasiballooni abil. Soojendid ei ole eristatavad ei mõõtmete ega köetava pindala poolest. Tellides soojendid, ilmtingimata lugege kasutusjuhendit, et vältida gaasiavariid.  tasane pinnas on reegel NR üks, et soojendid kütaksid ohutult. Soojendid ei pea klient iseseisvalt üles seadma. Kui ürituse ajal lakkavad soojendid kütmast, peaksite iseseisvalt propaaniballooni ära vahetama. See ei ole üldse keeruline ja meie meeskond demonstreerib, kuidas ballooni vahetada.

LAVA RENT ESINEJALE

Kui Sinu sündmusele on kutsutud esinejad, on lava rent kahtlemata see, mida peaksid arvestama. Akurats lava rent on võimalik ka ilma telki rentimata. Lava suurus ja kuju – seda kõike sisaldab meie lava rent. Ning mõistagi sisaldab lava rent ka selle tüübi valikut. Kui vajad abi valiku tegemisel, küsi julgelt meie tiimilt infot. Selle jaoks, et lava rent oleks ülilihtne, on Akurats kõvasti vaeva näinud. Lava rent ja telkide laenutus on valdkond, millega on meil olnud pikalt töökogemust. Garanteerime Sulle parimat teenust Akurats firmalt!

Vaata Akurats.com/est kodulehekülge ning vormista broneering või küsi lisainfot!