AHVIAASTA ALGAB ENNEOLEMATULT MADALATE HINDADEGA!

Elektroonikapood, millel jagub suurepäraseid pakkumisi igaühe jaoks on mõistagi 1a.ee.  Astu lähemale ning šoppa, sest meie elektroonikapood on taas oma ülesannete tipus! Ahviaastal üllatavate hindadega lahedad telefonid, erisuuruses boilerid ja veel palju enamat.  Peale selle pakume võimalust soetada kohe praegu vinge batuut eriti sõbraliku hinnaga!

TELEFONID – KÕIGE UUEMAD JA KVALITEETSEMAD MUDELID

Meie kodulehel 1a.ee pakkumises telefonid ainuüksi kindlatelt firmadelt. Telefonid rohke mäluga sobivad neile, kellel on igapäevaselt kasutuses suuri faile – muusika, dokumendid, videosalvestised. Vastupidavad telefonid on tavaliselt need, millel on nupud. Reeglina on klaviatuuriga telefonid ka kauakestvamate akudega – nii ei pea Sa enamuse ajast muretsema laadimisvõimaluse pärast.  Kui tahad alati teada kõike mis ümberringi toimub, leia telefonid suure ekraaniga. Erisuguste mudelite hulgas on telefonid noortele ja vanadele!  Pealegi saad valida 1a.ee-st ka erinevat tüüpi lisatarvikuid, mis muudavad telefonid veelgi vingemaks.

BATUUT LAHEDAKS SUVE ALGUSEKS

Miks mitte osta allahinnatud batuut kohe praegu? 1a.ee valikus on soodsalt nii suur kui ka veidi väiksem batuut.  Mitmele inimesele batuudil hüppamiseks sobib paremini kolme meetrise läbimõõduga batuut. Kui tahad endale harjutamiseks siis vali pigem 2 meetrise diameetriga batuut.  Suuremat sorti batuut on komplektis kaitsevõrguga, mis kaitseb vigastuste eest.  Kui aga Sinule on meelepärasem väiksemat mõõtu batuut, siis on võimalik võrku eraldi aksessuaarina osta.

Ära lase võimalusel ära joosta ja osta batuut 1a.ee veebikauplusest nüüd- https://www.1a.ee/kodu_aed_remont/puhkamine_kodus_aias/batuudid.

GAASI- JA ELEKTRIKÜTTEGA BOILERID SINU KOJU

Uued boilerid igale ühele.  Esiteks peaks selge olema, millise küttega boilerid Sind huvitavad.  Gaasiküttega boilerid saab panna ainult hoonesse, kuhu gaas on eelnevalt olemas.  Elektriküttega boilerid aga sobivad paigutamiseks pea igasse elamusse.  Boilerid võivad erineda samuti suuruse aspektist – mida väiksem arv  vee tarbijaid seda pisemat läheb tarvis.  Mitme inimese jaoks sobivad vähemalt 100 liitrised boilerid. 1a.ee heakvaliteedilised boilerid ootavad oma uut omanikku!

NUMBER 1 ELEKTROONIKAPOOD BALTI RIIKIDES

1a.ee on nr 1 elektroonikapood Eesti Vabariigis, mis kannab hoolt nii oma klientide kui ka toodete kvaliteedi eest.  Oleme elektroonikapood, mis hoolib oma klientide rahulolust.  Elektroonikapood on toiminud Baltikumis juba märkimisväärse arvu aastaid. 1a.ee on pika ajaperioodi jooksul suutnud rõõmu tuua sadadele oma ostjatele. 1a.ee veebilehel osteldes leiad tooteid igast kategooriast.  Kuigi 1a.ee on juhtiv elektroonikapood, leiad toodete nimekirjast samuti jalgrattaid, lapsevankreid ja palju muud.  1a.ee on elektroonikapood, mis on pungil suurepäraseid üllatusmomente – ei leidu sellist aega aastas mil meil poleks mõni toode allahinnatud.  Jälgi 1a.ee lehte ning veendu ise, et oleme kõige parem elektroonikapood Eesti Vabariigis!