AEDA JA TAIMI TUNNEB KÕIGE PAREMINI AIASPETS BAKKER!

bakker.ee aiaspetsialistBakker on parim aiaasjatundja üle Euroopa. Igal aastal ostavad aiaspetsialist Bakkerist miljonid inimesed. Oleme oma kliente teenindanud juba enam kui 65 aastat.  Meie spetsialistid valivad aiahuviliste jaoks igal hooajal välja parimad tooted!

SIBULLILLED ON BAKKERIS PARIMA KVALITEEDIGA.

Lillesibulad istuta kas peenrasse või rõdukastidesse. Bakkeri sibulad on väga kvaliteetsed ja anname täisgarantii, et näete kindlasti kauneid õisi. Kui soovite aeda võõrapärasust, siis tasub Bakkerist osta imekaunite õitega lillesibulaid.  Kaunid lillesibulate õied peavad vastu lausa esimeste külmadeni. Sibullilled vajavad vähe hoolt ning sobivad kõikidesse aedadesse. Garanteerime, et usaldusväärsed ja hea kvaliteediga sibulad saad meilt – Bakkerist!

Bakkeri tootevalikust ei puudu ka harvaesinevad sibullilled. Kui soovite oma aeda vähemtuntud õisi ja kauneid värve, siis tuleb kindlasti uurida just seda valikut. Soeta erilised sibullilled Bakkerist!

Kui Sa ei taha sibullilli eraldi otsida, siis selleks otstarbeks on Bakker välja valinud sibullillede komplektid, mis on erihinnaga.

SAAGIKAD SEEMNED MURETSE BAKKERIST

Otsustasid oma lilled kasvatada ise seemnetest? See on hea valik! Bakkerist soetatud seemned on parima kvaliteediga. Kui kasvatad vajalikke taimi ise seemnetest, siis säästad ka raha. Kui soovid seemneid lihtsamalt külvata, siis võid proovida seemnemattide abi. Tutvu Bakkeri rikkaliku tootevalikuga ja telli oma seemned siit.

 

AIATÖÖRIISTAD JA AIATARVIKUD ON KVALITEETSEIMAD JUST BAKKERIS

Aksessuaarid on Bakker spetsiaalselt välja valinud – need parimad saadaolevatest. Bakkeri suurepärases valikus on vaid kõrge kvaliteediga kaunistused ja vastupidavaimad tööriistad. Kindlasti sobiks Sinu aeda ka mõni ilus aiavalgusti, mis toimib päikeseenergia jõul. Tutvu terve meie aiatarvete tootevalikuga!

Häid tööriistu vajab iga aednik! Siit leiad hea hulga tööriistu, mida kasutades on lihtsalt rõõm aias toimetada. Pakume vaid hea kvaliteediga aiatööriistu, mis on vastupidavad pikka aega.

Bakkerist – parimalt aiaspetsialistilt!