AEDA JA LILLI TUNNEB KÕIGE PAREMINI AIASPETS BAKKER!

bakker.ee (2)Bakker on tuntuim aiaasjatundja terves Euroopas. Miljonid aiahuvilised ostavad igal aastal aiatooteid just Bakkerist. Oleme oma kliente teenindanud juba üle 65 aasta.  Parima aiaspetsialisti Bakkeri kaubad on tõesti kvaliteetsed.

LILLESIBULAD ON BAKKERIS PARIMA KVALITEEDIGA.

Lillesibulad istuta kas peenramaale või rõdukastidesse. Bakker annab kvaliteetsetele  lillesibulatele garantii, et need lähevad õitsema. Suviste lillesibulate kaunid õied toovad aeda eksootilise mulje.  Kaunid lillesibulate õied peavad vastu lausa sügiseste külmadeni. Need taimed ei vaja palju hoolt ning sobivad igasugustesse aedadesse. Vaata sibullillede valikut Bakkerist!

Bakkeri tootevalikust ei ole puudu ka ebatavalised lillesibulad. Sellest kategooriast leiad veetlevad värvused ja terved värvigammad ning haruldase vormiga õisi. Osta erilised sibullilled Bakkerist – http://www.bakker.ee/!

Bakkeril on ka erihinnaga sibullillede kollektsioonid, mis on eraldi välja valitud.

 SAAGIKAD SEEMNED MURETSE BAKKERIST

Tahad lilli, aedvilju või ürte kasvatada? Seemned on selleks hea ja säästlik valik. Bakkerist soetatud seemned on parima kvaliteediga. Kui Sulle meeldib kasvatada vajalikke taimi ise päris seemnest peale, siis hoiad kokku ka raha. Kui soovid seemneid lihtsamalt külvata, siis võid proovida seemnelintide abi. Saa tuttavaks Bakkeri rohke valikuga ja soeta oma seemned Bakkerist.

KODU- JA AIATARBED OSTA BAKKERIST

Aksessuaarid on Bakker spetsiaalselt välja valinud – need saadaolevatest parimad. Bakkeri tootevalikus on vaid kõrge kvaliteediga kaunistused ja aiatööriistad. Kindlasti sobiks Sinu aeda ka mõni kaunis valgusti, mis toimib päikeseenergia toel. Uuri Bakkeri aiatarvikuid ja leiad kahtlemata parima ja kvaliteetse tarviku oma aeda!

Häid tööriistu vajab iga aednik! Bakkerist leiad hea hulga tööriistu, mida kasutades on lihtsalt rõõm aias askeldada. Pakume vaid korraliku kvaliteediga aiatööriistu, mis on kestavad pikka aega.