AEDA JA LILLI TUNNEB KÕIGE PAREMINI AIAASJATUNDJA BAKKER!

bakker.ee aiaspetsialistSuurima aiatoodete postimüügikaubamajana on Bakker esindatud üle terve Euroopa. Miljonid kliendid tellivad aiatooteid just meilt – parimalt aiaasjatundjalt! Kindel aiatoodete müüja juba enam kui 65 aastat!  Meie asjatundjad otsivad  klientide jaoks igal hooajal välja parimad kaubad!

 SIBULAD TASUB OSTA BAKKERIST.

Lillesibulad istuta kas peenramaale või rõdukastidesse. Bakker annab oma hea kvaliteediga  lillesibulatele õitsemisgarantii. Kui soovite aeda erilisust, siis tasub Bakkerist muretseda hurmavate õitega lillesibulaid. Imetoreda vormi ja värvitooniga sibullillede õied rõõmustavad teid kuni esimeste külmadeni. Sibullilli on kerge hooldada ja need sobivad ükskõik millisesse aeda. Kvaliteetsed lillesibulad saad Bakkerist.

Bakkeri valikus on ka haruldasemate lillede sibulad. Harvaesinevate lillede valikust leiad veetlevad värvused ja terved värvigammad ning haruldase ehitusega õisikud. Osta haruldased sibullilled Bakkerist!

Bakker on valmis pannud ka lillesibulate pakid, mis  on saadaval erihinnaga.

KVALITEETSED SEEMNED TELLI BAKKERIST

Seemned köögiviljade, maitsetaimede ja ilusate lilleõite kasvatamiseks on hea valik. Bakkerist soetatud seemned on suurepärase kvaliteediga. Kui kasvatad vajalikke taimi ise päris seemnest peale, siis säästad ka raha. Seemnelintide või -mattide abil on seemnete mahapanemine kergem. Saa tuttavaks Bakkeri rohke tootevalikuga ja soeta oma seemned siit.

AIATARBED – BAKKERIS ON PARIM VALIK

Aiatarvikud on Bakker hoolega välja valinud – need saadaolevatest parimad. Bakkeril on pakkuda palju tippkvaliteediga aksessuaare aeda või terrassile ning otstarbekaid ja tugevaid tööriistu. Pakume ka päikeseenergiaga toimivaid aiavalgusteid, mis on ühtviisi nägusad ja keskkonnasõbralikud. Tutvu kogu Bakkeri aiatarvete valikuga!

Häid tööriistu vajab iga aednik! Kui otsid tööriistu, millega töötamine on lihtne ja mugav, siis vaata Bakkeri valikut! Meie  tooted on suurepärase kvaliteediga ja peavad vastu aastaid.

Bakker.ee