Mismoodi valida koju sobilik kodutehnika?

kodumasinad  1aPole olemas kodutehnikat, mida te 1A.EE veebipoest ei leia.

1A.EE e-pood pakub näiteks mitmesuguseid pesumasina tüüpe, millel on just teile sobivad mahud ning pesuprogrammid. Kodumasinad kööki avastad 1A.EE internetipoe tootevalikust.

Meil on lai valik  külmutuskapi mudeleid.

 

Kõige kindlam koht, kust hankida uhiuus kodutehnika on 1A.EE!

Koduelektroonika – mitmesugused suurused,  mudelid ning maksumused. Suur sortiment pesumasinaid, nõudepesumasinaid, külmikuid, sügavkülmikuid ja palju pliite.

Elektripliidid – ohutud ja korralikud

Ükski tõeline toit ei saa valmida ilma ausa pliidita. Meil on varustust kõiksugustesse köökidesse ja arvestame sealjuures ülesseadmise tingimusi, köögiruumi interjööri ja söögi valmistamise sagedust.

1A.EE valikust leiad ohtralt elektripliite väga heade hindadega!

 

Pakume elektripliite keraamilise-, elektri- ja induktsioonkattega. Valige oma tarbeile sobiv pliit.

 

Keraamiline pliit kannatab väga suuri kuumuse muutusi, sest on toodetud termotöödeldud klaasist.

 

Induktsioonpliit on samuti mugav abimees koduköögis. Sellise pliidi puhul on põletustrauma ohud väikesed ja puhastamine on kerge, sest pliidiplaat on katsudes  jahe.

 

Meie elektripliitide kirjeldustest saate aimu toodete üksikasjadest. Samuti on võimalik teid huvitavaid tooteid omavahel kõrvutada.

Boilerid on suured mahutid, milles vett soojendab küttelement. Vee kuumust kohandab termostaat.

Surveboileri soetamisel tuleks arvesse võtta eeskätt vee tarbijate arvu ja veeboileri paigalduseks olevat ruumi. Veeboileri ostmisel peaks eelistama  püstselt paigutatavat veesoojendajat, kuna see kuumeneb rutem ja võimaldab kasutada rohkem soojendatud vett.

Kuidas hankida omale sobiv külmik?

Kõikide inimeste soovid on erisugused, seetõttu kõigile ei sobi ka samasugune külmik.

Mõelge, kui palju te kodus toitu hoiate ning kui palju on sööjaid, nii arutledes on õige külmiku leidmine lihtsam. Mõnele passib suurem külmik, mõnele väiksem.

Üks külmutuskapi olulisemaid parameetreid on kõrguse mõõtmed, vali külmkapp sellises kõrguses, mis passiks täpselt teie kööki ja ka transportida koju oleks lihtne. Kui valite tutikat külmutuskappi, siis vaadelge erilise hoolega selle: hinda, mõõtmeid, kokkuhoidlikkust. Parim külmik ootab teid e-poes 1A.EE.