Kodutehnika soeta internetipoest 1a.ee

kodumasinade-pood 1A.EE pakub igat liiki kodutehnikat- alates mitmesugustest pesumasinatest ning lõpetades elektriahjudega.

Näiteks avastate 1A.EE internetipoe laiast tootevalikust palju mitmesuguseid pesumasina mudeleid- erinevad: suurused, kaubamärgid, mahutavused ja pesuprogrammid. 1A.EE veebipoe valikuvõimalustest avastad ka kogu vajaliku tehnika kööki.

Meil on hea hulk  külmutuskapi mudeleid.

Parim kodumasinate kauplus on 1A.EE.

Igasugused mõõtmed ja kaubamärgid ning maksumused – õige kodumasina leiad kindlasti. Lai valik pesumasinaid, nõudepesumasinaid, külmutuskappe, sügavkülmikuid ja palju pliite.

Pliidid, mis töötavad elektriga – turvalised ja korralikud

Ükski tõeline roog ei saa valmida ilma tõhusa abimees-pliidita. Pakume varustust igasse kööki ja arvestame sealjuures paigaldamise tingimusi, köögi välimust ja söögi valmistamise sagedust.

1A.EE tootevalikust avastad  palju elektripliite väga heade maksumustega!

Pakume elektripliite keraamilise-, elektri- ja induktsioonkattega. Vaagige, millised on Teie soovid ja valige selle järgi parim pliit.

Keraamiline pliidiplaat on valmistatud karastatud klaasist ja kannatab seetõttu temperatuuri muutusi.

Induktsioonpliidiplaadiga on üli mugav toitu küpsetada. Selle pliidi plaat on käega puudutades külm, mis välistab põletused ning kergendab pliidi puhastust.

1A.EE e-poe elektripliitide kirjeldustest on võimalik aimu toote detailidest. Pakume ka mugavat võrdlemise võimalust, kui Teile on silma jäänud mitu või rohkem kodumasinat.

Soojaveeboilerid on suured mahutid, milles vett kuumutab küttekeha. Vesi tehakse soojaks termostaadiga sobiva soojuseni.

Boileri soetamisel tuleks arvesse võtta eelkõige vee kasutajate hulka ja veeboileri paigalduseks olemasolevat ruumi. Võimalusel soosige vertikaalset veeboilerit, see soojendab vett rutem.

Mismoodi valida sobivat külmikut?

Üks ja sama külmik ei saa kunagi sobida kõigile, sest kõik isikud ja nende vajadused on nii erilaadsed.

Mõelge, kui tihti te kodus sööte ja palju on tarbijaid, nii arutledes on asjakohase säilituskapi leidmine kergem. Mõnele perekonnale sobib väike külmik, teine pere vajab suurt.

Väga oluline on, et külmkapp oleks teile täpselt õige kõrgusega, sest see peab passima ilusti köögiruumi. Et kui soov soetada külmik, siis esmasteks tunnusjoonteks,  millele tuleb tähelepanu pöörata, on järgnevad: hind, mõõtmed, energiasäästlikus. Parim külmik ootab teid 1A.EE veebipoes.