Koduelektroonika muretse meilt

kodumasinad  1a1A.EE e-pood pakub igas suuruses kodutehnikat- alates eri tüüpi pesumasinatest ning lõpetades elektriahjudega.

Näiteks leiate e-poe 1A.EE laiast tootevalikust palju erilaadseid pesumasina mudeleid- eri: mõõtmed, kaubamärgid, mahud ja pesureziimid. Sul on tarvis kodutehnikat kööki? Uuri meie e-poe suurt kaubavalikut!

1A.EE internetipoel on hea hulk  külmkapi mudeleid.

Parim koht, kust osta tuliuus kodutehnika on 1A.EE!

Koduelektroonika – mitmesugused suurused,  mudelid ning maksumused. Suur sortiment pesumasinaid, nõudepesumasinaid, külmutuskappe, sügavkülmikuid ja palju pliite. Rohkem infot näed siit- http://www.1a.ee/suur_kodutehnika

Parim ja kvaliteetne elektripliit 1A.EE internetipoest

Ükski õige eine ei saa küpseks ilma tõhusa pliidita. Meil on varustust igasse kööki võttes arvesse paigalduse nõudeid, köögiruumi interjööri ja toiduvalmistamise rohkust.

Paljude pliitide hinnad on soodsad!

Pakume elektripliite keraamilise-, elektri- ja induktsioonkattega. Vaagige, millised on Teie nõuded ja valige vastavalt sellele parim pliit.

Keraamilise kattega pliidi klaas on tugev ja talub hästi kuumuse muutusi.

Induktsioonpliit on samuti tõhus abimees koduköögis. Sellise pliidi puhul on põletusohud väikesed ja puhastamine on kerge, kuna plaat on puudutades külm.

Uudistage pliitide kirjeldusi, nii märkate nimelt Teile olulisi detaile. Niisamuti saate teid huvitavaid tooteid omavahel võrrelda.

Enamik kasutatavaist boileritest kujutavad endast mahutit, millesse on sisse ehitatud küttelemendid. Vee temperatuuri kohandab temperatuuri regulaator ehk termostaat.

Kui muretsed tuttuue soojaveeboileri, siis mõtle kenasti läbi, kui mitu sul on vee kasutajaid ja boileri jaoks tühja ruumi. Boileri hankimisel on kasulikum soosida  püstloodselt paigutatavat boilerit, kuna see kuumeneb rutem ja võimaldab kasutada rohkem soojendatud vett.

Kuidas hankida endale õige külmutuskapp?

Kõikide inimeste vajadused on iselaadsed, seetõttu kõigile ei sobi ka täpselt sama külmik.

Mõelge läbi, kui palju te kodus toitu valmistate ja palju on sööjaid, nii arutledes on asjakohase külmiku otsimine kergem. Mõnele perele sobib väike külmutuskapp, teine leibkond vajab suuremat.

Väga tähtis on, et külmik oleks teile täpselt õige kõrgusega, sest see peab sobima kenasti kööki. Kui soovite hankida tutikat külmkappi, siis uurige hoolikalt selle: hinda, mõõtusid, energiasäästlikkust. Parim külmik ootab teid 1A.EE veebipoes.