1A.EE ON NR 1 ELEKTROONIKA NING KODUTEHNIKA MÜÜJA EESTIS

arvutidTegeleme elektroonika müügiga juba enam kui kümme aastat. Ostjaid panevad imestama madalad hinnad elektroonika seadetel, aga just tänu heale kontaktile suurte elektroonika seadmete tootjatega, on see lõpuks tehtav.

KODUMASINAD, MIS TEEVAD SU IGAPÄEVA ELU KERGEMAKS

1a.ee-s toodete loetelus olevad kodumasinad on vähemalt kaheaastase garantiiajaga. Kodumasinad on nüüdisajal tähtis osa meie argipäevast. 1a.ee internetikaupluses on erinevate omadustega ning erinevas hinnavahemikus kodumasinad.

SUUR NING VÄIKE KODUTEHNIKA

1a.ee väikse kodutehnika rubriigi juurest avastad nii mitmekülgse toodete valiku. Enamus kodutehnika lehel olevad kaubad on hetkel vähemalt 10% odavamad kui muidu. 1a.ee firma näeb pidevalt vaeva selle nimel, et oleksime nr 1 kodutehnika müüja Eestis. Parimaks kodutehnika poeks teevad meid meie madalad hinnad.

PESUMASINAD – VÄIKSE VAEVAGA PESU PUHTAKS

Soodsad hinnad muudavad pesumasinad veelgi enam ahvatlevamaks.  Pesumasinad erinevad laiuse, värvuse, võimsuse ning muude omaduste poolest. Pealtlaetavad pesumasinad on väga mugavad ja ei vaja väga palju ruumi Eestlaetavad pesumasinad on üldiselt suuremad ning mahutavad pesukorral rohkem pesu.

KÜLMIKUD POPULAARSETELT TOOTJAFIRMADELT

Whirlpool, Samsung, Siemens – need on ainult mõned kaubamärgid, mille külmikud on saadaval 1a.ee poes. Kõik külmikud meie veebikaupluses on korralikud ja kauakestvad. Büroosse sobiksid paremini pisemad külmikud, mis ei võta palju ruumi.   Suured külmikud aga on erisuguse sügavkülma mahuga – vali oma soovide järgi kõige sobivam.

KOHVIMASINAD – KIIRE PÄEVA ALGUSEKS

Meie kohvimasinad on väga erinevate võimalustega. Valikust leiad suurepärased kohvimasinad restoranis, kontoris või kodus kohvi valmistamiseks. Soovitame ikkagi võimekamad kohvimasinad loovutada mõnele klienditeenindamise asutusele ning koju soetada lihtsam variant. Odavamate seadete hulgas on ka erinevaid kohvi kokteile valmistavad kohvimasinad.

TÄPSED NING ILUSAD KAALUD

Kaalud, mis sobiksid nagu valatud Sinu interjööriga leiad meie kaupluses. Erinevat tüüpi kaalud on veelgi parema hinnaga. Samuti sõltub hind sellest, millest kaalud tehtud on – plastmass, klaas või roostevaba teras. Kõik kaalud on nii erisugused, kuid anname Sulle oma lubaduse, et kaalude klass ei vea sind alt.

USALDUSVÄÄRSED ARVUTID IGALE MAITSELE JA IGAS HINNAKLASSIS

1a.ee kaupluses leiad vaid kvaliteetsed ning kauakestvad arvutid. Tihtipeale inimesed ei pööra tähelepanu sellele, kui suur osa igapäeva elust on arvutid. Kui Su argipäev koosneb ka arvuti kasutamises ning Sul on vaja kiiremat arvutit, siis tuletame meelde, et ka arvutid on 1a.ee kaupluses väga sõbraliku hinna eest kõigile huvilistele. 1a.ee kaubavalikus on tuntud firmamärgid – Philips, Samsun, Asus, HP jmt.

Veel infot leiad siit- http://www.1a.ee/arvutitehnika